Addig ráncigálta a felsőjét, míg „véletlenül” az egész melle kibuggyant. De ez csak a legszexistább televíziós "baki".
Március 15-i indulása óta rengeteg bakit láthattunk az M1 csatornán. A köztévé tanpélda lehetne, mert nincs olyan szakmai és technikai baki, ami ne rondítana bele az adásukba.
Nincs összhangban a kép és a hang, a helyszíni tudósító semmit nem hall, bekapcsolva maradt mikrofonok, helytelen kiírások, rosszul felkészült szerkesztők. Félreértés ne essék, ilyen bármelyik csatornával előfordulhat, igaz, nem egyszerre. Összegyűjtöttünk egy csokorravalót a nagyvilágból, milyen az, amikor a stúdiók technikai malőrje és az emberi hiba keveredik. Utóbbira máris itt egy igen kínos példa a Todaynál, 2012-ből: Martin Short színészt kérték, mesélje el, hogyan nevettetik meg egymást a nejével. A gond csak az volt, hogy a felesége akkor már két éve meghalt…
A CNN az egyik legismertebb amerikai csatorna, amely bevezette a köztudatba a huszonnégy órás hírsugárzás koncepcióját. Ők aztán tudják, milyen az élő műsor, így a technika ördöge előszeretettel ólálkodik a környékükön. Így esett meg például 2014. november 8-án a kínosnál kissé nagyobb hibát jelentő eset, melynek következtében egy percen át az egész világ azt olvashatta a képernyőn, hogy meggyilkolták az Egyesült Államok elnökét.
A hír szerint sok csapattársa támadta a sajtóban Robert O’Neill egykori tengerészgyalogost, amiért nyíltan vállalta, hogy ő lőtte le Oszama bin Laden terroristavezért. A műsorvezető helyesen mondta ugyan, de a feliraton ez állt: „Támadják a tengerészgyalogost, aki állítólag megölte Obamát”.
A fűszer, ami különlegessé és olykor nagyon viccessé teszi az élő adást, a helyszíni bejelentkezés. Fanny Agostinin francia riporternő a rossz időjárást prezentálta a BFMTV-nek Saint-Malónál, de elsodorta egy hatalmas hullám. A profizmus egyébként sokat segít az utcán. Brian Mullahy, a KUTV 2News munkatársa rendkívül higgadtan fogadta (még meg is köszönte), hogy bejelentkezésekor odalépett hozzá egy ismeretlen fiatalember és puszit akart nyomni az arcára.
Akaratlan szexualitás a képernyőn? Akkor faramuci ruci és naná, hogy Janet Jackson, 2004, Super Bowl! Ha már a sportnál járunk: míg a világ legtöbb stúdiójában öltönyös szakértők osztják az észt fociügyben, addig a taljánoknál előszeretettel adnak teret a dús keblű cicababáknak.
Az egyik igen népszerű „szakkommentátor” Marika Fruscio. Az első, emlékezetes villantása 2010 júniusában történt; addig ráncigálta a felsőjét, míg „véletlenül” az egész melle kibuggyant.
A férfiak örömére így járt Tania Llasera, a Telecinco nevű spanyol csatorna műsorvezetője is.