JÓ JÓS

„A gyerekeim életére esküszöm” – Kitálalt titkáról az angolok Eb-hőse

LL

Létrehozva: 2024.07.11.

Watkins előre megmondta, hogyan lövi majd a döntőt érő gólt. Még az előkészítő kilétét is megérezte az Európa-bajnokság új angol hőse.

Amire előzetesen kevesen gondoltak volna: Ollie Watkins volt az angol labdarúgó-válogatott nyerőembere a Hollandia elleni Európa-bajnoki elődöntőben (2-1). A szerdai meccs utolsó tíz percére, a világklasszis Harry Kane helyére becserélt Aston Villa-csatár a 91. percben lőtte csapatát a spanyolok elleni fináléba (vasárnap, tv: 21.00).

Ellie és Ollie: Watkins az Eb-elődöntő hőseként csókolta szerelmét
Ellie és Ollie: Watkins az Eb-elődöntő hőseként csókolta szerelmét (Fotó: Crystal Pix/MB Media)

Az első nagy tornáján szereplő angol focista a 14. válogatott mérkőzésén a 4. gólját szerezte, majd elárulta: már a beállása előtt biztos volt a forgatókönyvben.

A gyerekeim életére esküszöm, hogy előre megmondtam Cole Palmernek: beállunk és te adod nekem a gólpasszt

– nyilatkozta a lefújás után Watkins, akit valóban a másik csere, a Chelsea-s Cole Palmer hozott helyzetbe.

A 28 éves Ollie Watkins 2018 óta van együtt szerelmével, Ellie Aldersonnal, két gyermekük született: a 3 éves Amara után tavaly áprilisban jött világra a kis Marley.

„Megkaptad a pillanatod és kihasználtad! Annyira büszke vagyok rád!”